БФ «Разом для України» надає учасникам бойових дій декілька стипендій, що повністю покриють вартість навчання на програмі «Менеджмент в охороні здоровʼя» у Києво-Могилянській Академії.
Щоб претендувати на цю стипендію, необхідно:
⭐️ скласти вступні іспити — співбесіду з англійської мови та фахове випробування;
⭐️ мати статус учасника бойових дій або чинний чи завершений контракт у ЗСУ;
⭐️ мати можливість почати навчання з 1 вересня 2023 року у змішаному форматі — онлайн лекції та самостійна робота, а також обовʼязкове відвідування занять наживо у Києві раз на 1-2 місяці.
Щоб отримати більше інформацію про вступ та стипендію, заповнюйте форму за посиланням: https://bit.ly/42kJGO8.
Для чого ще одна магістерська програма «Менеджмент в охороні здоров’я» в Україні?
Зміни в охороні здоров’я останніх п’яти років і війна допомогли нам винести три уроки, які визначають цю магістерську програму.
Перший. Серед тих, хто розробляв і втілював медреформу на різних етапах і рівнях, переважали випускники Школи охорони здоров’я НаУКМА, які вчилися за програмою, що на той час значно випереджала українські реалії охорони здоров’я. Щоб продовжити зміни швидше та ефективніше, Україні потрібно в рази більше професіоналів зі знаннями та компетенціями «на виріст».
Другий. Трансформація системи охорони здоров’я створила величезний запит на новий тип лідерства та набір компетенцій в управлінні та адмініструванні на всіх рівнях системи охорони здоров’я.
Третій. Світ змінився. Ми живемо у таймлайні тривалих криз і нестабільності, коли необхідно досконало володіти навичками менеджменту в умовах невизначеності.
Ми пропонуємо нову за змістом і формою програму з українськими та міжнародними викладачами та гостьовими лекторами, яка буде поєднувати актуальні знання з охорони здоров’я, менеджменту та лідерства.
Для кого нова магістерська програма «Менеджмент в охороні здоров’я»?
Програма готуватиме випускників до широкого спектра ролей вищого керівництва. Вона створена для лідерів у публічному секторі охорони здоров’я: розробників політик на національному і регіональному рівні, державних службовців та управлінських команд медичних закладів.
Хто буде викладати?
Магістерська програма реалізується у співпраці Києво-Могилянської академії з Українським центром охорони здоров’я і Україно-швейцарським проєктом «Розвиток медичної освіти», у партнерстві з Маастрихтським університетом (Нідерланди).
Поки тримаємо в секреті повний список викладачів та гостьових лекторів, однак серед них точно будуть:
🔸 співзасновники UHC Павло Ковтонюк, Наталія Рябцева, Матвій Хренов;
🔸 керівниця проєктного офісу Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», доцентка і дослідниця Тетяна Черниш;
🔸професор, доктор філософії Маастрихтського університету Вім Грот;
🔸доктор філософії Швейцарський інститут тропічного та громадського здоров’я Аксель Хофман та інші.
Як буде організоване навчання?
Програма триватиме 2 роки. Перший набір розпочинає навчання у вересні 2023 року.
Враховуючи, що студенти програми будуть суміщати роботу і навчання, програма передбачає багато самостійної роботи — онлайн лекції та опрацювання літератури. Водночас раз на один-два місяці заплановані заняття наживо у Києві.
Чи є стипендії?
Для мотивованих абітурієнтів буде можливість отримати стипендії, що повністю або частково покриватимуть вартість навчання.
Скільки є часу, щоб прийняти рішення?
Вступна кампанія уже починається. Це повноцінна магістерська програма. Вступ передбачає подачу документів, іспити та конкурс.
Якщо ви маєте диплом магістра / спеціаліста, маєте прийняти рішення про участь до 1 липня.
Якщо маєте тільки диплом бакалавра, потрібно визначитися до 31 травня.
Докладніше про вступ розповідаємо в описі за посиланням: https://bit.ly/42kJGO8