min_vet_min

До Києва прибули американські ветерани, які заснували організацію для підтримки українських ветеранів та їхніх родин

На запрошення Українського ветеранського фонду Мінветеранів, до Києва завітали американські ветерани: Джордж Чунінг, Вільям Аттіг, Денніс Ді Джей Скелтон, Ліндсі Черч, а також Корі Байтроу, який є керівником апарату Американської федерації державних службовців.

Делегація зі Штатів прибула до України вперше. І мета візиту: презентувати організацію “Американсько-український ветеранський міст та поділитися напрацюваннями, досвідом та ідеями допомоги українським братам по зброї в їхній реінтеграції, працевлаштуванні, освіті тощо. Загалом це перша у світі організація, створена американськими ветеранами для підтримки українських ветеранів. 

Цього понеділка, 21 серпня, о 12:00 американці познайомлять громадськість, журналістів та всіх охочих із діяльністю “Американсько-українського ветеранського мосту”.

Чекаємо в Медіацентр Україна-Укрінформ за адресою вул. Богдана Хмельницького 8/16.

Вхід лише за реєстрацією: https://forms.gle/UYa7X4SmikhUyDq27 

Про учасників та їхню діяльність докладніше: 

Вільям Аттіг (William Attig)

Вільям Аттіг – американський ветеран, який У 2006-2009 роках проходив службу в Іраку та здобув звання сержанту ЗС Сполучених Штатів. Після повернення зі служби Вільям та його побратими зіштовхнулися проблемою безробіття. Він почав активну діяльність у американській ветеранській спільноті. Вільям став виконавчим директором Ради Спілок Ветеранів, однієї з найбільших організацій, яка займається питаннями працевлаштування та забезпечення гідних умов праці для ветеранів. Під час візиту команди УВФ до США, ветеран мав нагоду познайомитися з українськими ветеранами, Наразі Вільям є членом Американсько-українського ветеранського мосту, який приїхав в Україну з метою розвитку партнерства з українською ветеранською спільнотою.  

Денніс Ді Джей Скелтон (Dennis DJ Skelton)

Американський ветеран, особа з інвалідністю, співзасновник Paradox Sports, член Американсько-українського ветеранського мосту


Ді Джей Скелтон – американський ветеран, який проходив службу в Іраці, де здобув звання майора ЗС США. У 2004 році, під час битви за Фаллуджу, ветеран отримав серйозне поранення, через що з 2005 по 2010 році проходив службу у ЗС не на військових посадах. Після звільнення зі служби, ветеран почав займатися спортом і це допомогло йому реінтегруватися у суспільство. Ді Джей став одним зі співзасновників Paradox Sports – організації, яка допомагає ветеранам адаптуватися до мирного життя через активний, часом екстремальний, спорт. У 2022 та 2023 роках ветеран зустрічався з командою Українського ветеранського фонду, де він неодноразово висловлював підтримку українським ветеранам. У 2023 році він разом з іншими американськими ветеранами ініціював створення Американсько-українського ветеранського мосту. Члени цієї організації прибули в Україну з метою розвитку партнерства з українською ветеранською спільнотою.  

Джордж Чунінг (George Chewning)
Американський ветеран, Колишній співробітник Білого дому з питань інновацій, Виконавчий директор Американсько-українського ветеранського мосту

Джордж Чунінг — американський ветеран та колишній офіцер піхоти ЗС США. Після п’яти років військової служби в США та в Афганістані, він здобув ступінь магістра в Університеті Джорджа Вашингтона, а згодом  почав працювати  директором з юридичних питань ветеранської недержавної організації. Перш ніж повернутися на державну службу як співробітник Білого Дому з питань інновацій, він працював у сфері IT, зокрема в компанії Facebook. Джордж має великий досвід у роботі з державними органами, який він хоче використати для адвокації інтересів українських ветеранів перед Урядом США.

Корі Байтроу (Cory Bythrow) –  Керівник апарату Американської федерації державних службовців, член Американсько-українського ветеранського мосту

Корі Байтроу – керівник апарату Американської федерації державних службовців (American Federation of Government Employees), найбільшої профспілки держаних службовців країни, яка представляє 670 000 посадових осіб у 1000 територіальних відділеннях по всій території США. Він має ступінь магістра з державного управління від Університету Джона Гопкінса, а також ступінь бакалавра з політології від Школи громадянства та зв’язків з громадськістю Максвелла Сиракузького Університету. Містер Байтроу понад 15 років займався питаннями підтримки та адвокації прав американських державних службовців. У 2023 році він мав змогу зустрітися з командою Українського ветеранського фонду і висловив бажання підтримати українських ветеранів. Містер Байтроу прагне використати свій великий досвід для того, щоб впровадити в Україні найбільш ефективні практики з працевлаштування та реінтеграції ветеранів у цивільне життя. 

Ліндсі Черч – американський ветеран, виконавчий директор та співзасновник організації Ветерани меншин Америки (Minority Veterans of America).

Ліндсі Черч (вони) є виконавчим директором і співзасновником організації Ветерани меншин Америки – неприбуткової організації, яка займається забезпеченням справедливих умов для ветеранів, які належать до різних меншин – ветерани-представники національних меншин, жінки-ветеранки, ЛГБТК ветерани  та релігійні меншини. Ліндсі має майже десятирічний досвід роботи з ветеранами та громадськими організаціями. Вони сприяли тренінгам і оцінкам культурної компетентності, щоб переконатися, що організації та державні установи здатні ефективно й результативно обслуговувати своїх меншин і ветеранів. Ліндсі прагнуть використати свій великий досвід для забезпечення інтересів українських ветеранів, зокрема для представників різних соціальних груп ветеранів. 

З українського боку участь у презентації візьмуть: 

  • Володимир Лагута — український ветеран, чинний військовослужбовець, полковник, Голова правління Громадської Спілки “Рух ветеранів України”.
  • Дмитро Шатровський — український ветеран, чинний військовослужбовець, керівник  Всеукраїнської Громадської організації «Ветеранське Братерство».
  • Катерина Приймак — ветеранка, заступниця голови ГО «Жіночий ветеранський рух».
Ветеранський фонд (Поруч з ветераном)

Банківські реквізити:

Український ветеранський фонд
ЄДРПОУ 44565396
МФО 820172
UA388201720313231001301022947
в Державна казначейська служба України м. Київ

Реквізити підприємства/ Company details Назва підприємства/ company Name УВФ IBAN Code UA863052990000025300015000517
Назва банку/ Name of the bank JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT code банку/Bank SWIFT Code PBANUA2X
Адреса підприємства/ Company address UA 01001 м Київ пров Музейний б.12
Банки кореспонденти/ Correspondent banks Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 001-1-000080
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank CHASUS33
Банк-кореспондент/Correspondent bank JP Morgan Chase Bank, New York ,USA
Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 890-0085-754
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank IRVT US 3N
Банк-кореспондент/Correspondent bank The Bank of New York Mellon, New York, USA
Реквізити підприємства/ Company details Назва підприємства/company Name УВФ IBAN Code UA453052990000025302035000647
Назва банку/Name of the bank JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT code банку/ Bank SWIFT Code PBANUA2X
Адреса підприємства/Company address UA 01001 м Київ пров Музейний б.12
Банки кореспонденти/Correspondent banks Рахунок у банку-кореспонденті/ Account in the correspondent bank 400886700401
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank COBADEFF
Банк-кореспондент/Correspondent bank Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany
Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 6231605145
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank CHASDEFX
Банк-кореспондент/Correspondent bank J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY

Партнерство

Ці питання допоможуть нам першочергово зрозуміти Ваші очікування, як потенційних партнерів, та визначити спільні цілі для успішного початку співпраці.

    Зазначте назву Вашої організації.*

    Вкажіть сферу діяльності організації.*

    Контакна електронна адреса*

    Контактний номер телефону*

    Якщо у Вас є вебсайт, будь ласка, залиште на нього посилання.

    З якою аудиторією Ви переважно працюєте?*

    Які напрямки або сфери діяльності Ви розглядаєте для співпраці?*

    Які результати Ви очікуєте досягти через потенційне партнерство?*

    Які ресурси Ваша організація готова запропонувати в межах партнерства? Чи є Ваші послуги безкоштовними для нашої цільової аудиторії?*

    Які у Вас очікування від УВФ у рамках потенційного партнерства?*

    Чи є у Вас досвід співпраці з партнерами, подібними до нашої установи?*

    Що є для Вас пріоритетним в реалізації партнерського проєкту?*

    Як Ви уявляєте розподіл обов'язків у партнерстві?*