До складу Експертної ради Українського ветеранського фонду для конкурсної програми “Варто: шлях відновлення” увійшли троє експертів: Наталія Мартинюк, Ярина Танчак і Кирило Філімонов. Розповідаємо детально, хто ж оцінюватиме проєкти та обиратиме найкращі з них.
Наталія Мартинюк
Аспірантка Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова за спеціальністю “Публічне управління і адміністрування”, експертка з числа здобувачів вищої освіти Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Має багаторічний досвід управління в державному секторі, зокрема в сфері соціального захисту. Має досвід співпраці з міжнародними організаціями та роботи в недержавному секторі, успішний досвід написання проєктних заявок. А тому знає, як ефективно управляти проєктами, складати та виконувати бюджет проєкту.
За ініціативи пані Наталі та у співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій, у Камʼянці-Подільському на Хмельниччині створено Центр реабілітації осіб з інвалідністю та ветеранів війни “Довголіття” (нині — територіальний центр “Турбота”).
Наталія Мартинюк успішно пройшла навчання в межах проєкту «Розробка системи впровадження мікропроєктів з надання інноваційних соціальних послуг» (Швеція).
“Тематика ветеранської політики мене цікава ще й тому, що я сама — мати військового Збройних сил України. Прагну, щоб нашим захисникам, захисницям та їхнім родинам було комфортно жити, працювати та розвиватися в нашій державі”, — говорить пані Наталія.
Ярина Танчак
Кандидатка економічних наук, доцентка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, керівниця Центру соціального розвитку та громадських ініціатив Львівського національного університету ім. І. Франка.
Пані Ярина є експерткою Експертної ради Міністерства у справах ветеранів України, громадською діячкою та головою правлıння Громадської організації “Академıя соцıально-економıчних ініціатив”, членкинею Експертної ради при представнику Уповноваженого ВРУ з прав людини у Львівській області, проєктною менеджеркою та координаторкою понад 20 успішних проєктів в соціальній сфері та з питань організаційного розвитку, експерткою з оцінки проєктів в секторі підвищення рівня економічної самостійності молоді в Українському молодіжному фонді.
Має восьмирічний досвід роботи з ветеранами війни, а тому розуміє, як важливо допомагати ветеранам та членам їхніх сімей в реалізації себе, а також наскільки важливим є підтримка ініціатив, спрямованих на реінтеграцію ветеранів до цивільного життя.
“Для мене членство у Експертній раді Українського ветеранського фонду є можливістю допомогти ветеранам повернутися до цивільного життя. Кожна програма Українського ветеранського фонду є важливою та особливою, адже націлена на підтримку ветеранського бізнесу. А також ветеранських громадських інституцій чи необхідних для ветеранів проєктів. Підтримуючи та всіляко допомагаючи ветерану, ми висловлюємо свою вдячність за захист України!”, — наголошує експертка.
Кирило Філімонов
Має понад 15 років досвіду громадської діяльності, понад 10 років — в управлінні проєктами, менеджменті громадських організацій. Наразі працює на посаді директора з розвитку ГО “Рух Олександра Педана “ДЖУНІОРС”. Це організація, що опікується поліпшенням ментального здоров’я та розвитком фізичної активності дітей та молоді. Є співзасновником та тренером ГО “Українська Волонтерська Служба”.
Крім значного досвіду безпосереднього управління і реалізації громадських проєктів, успішно розроблює та втілює навчальні програми, консультує та розвиває команди. Має експертизу в стратегічному плануванні діяльності організацій, рекрутингу та адаптації членів команди, управлінні мотивацією, впровадженні корпоративної культури, волонтерському менеджменті.
“Буду радий, якщо моя експертиза, знання та досвід дозволять підсилити ветеранські проєкти, зробити їх більш життєстійкими та ефективними”, — зазначає Кирило Філімонов.
Зазначимо, що трьох експертів обрали з 22-х кандидатів відповідно до вимог Положення про Експертні ради бюджетної установи “Український ветеранський фонд” та Положення про Комісію з добору експертів до Експертних рад.