Ветерани мають піклуватися про ветеранів.
— Найголовніше, що зараз потрібно зробити — підготувати ветеранську спільному до масштабу, з яким вони зіткнуться після перемоги. Ветерани будуть з ментальними проблемами, з ампутаціями. Вони мають знати, що з цим робити… — переконаний Вілл Аттіґ, ветеран США і співзасновник Американсько-українського ветеранського мосту.
Вільям Аттіґ в інтервʼю поділився власним досвідом повернення з війни, боротьби за права ветеранів у США, суттєвих змін у ставленні суспільства до колишніх військових і не лише.
— Для мене найгірша частина війни не та, коли я воював в Іраку, а та, коли повернувся додому.
— Взагалі в житті військового найкоротша частина — це те, скільки часу він проводить на війні. Усе інше життя — він ветеран.
— Те, що ти маєш робити під час війни, змінює тебе однозначно. Проблема виникала в тому, що не були підготовлене суспільство й сім’ї до повернення військового в мирне життя. Не проводилось навчання з родинами. Адже сім’я — це перші люди, хто приймає ветерана. Вдома не знали, як з ними поводитись. Ветерани почували себе як за бортом, покинутими.
Прочитати повністю розмову можна за посиланням: https://social.com.ua/lyshe-u-nas/peremoga-cze-tilky-pochatok-veteranskogo-zhyttya-amerykanskyj-veteran-vilyam-attig/?fbclid=IwAR1LW-Zw6JynhiHSAHqdAzhnjwpvhdSrp5dWEFOEVXsa7YsQabV65C3H5rw