До складу Експертної ради конкурсної програми “Варто 11.0” увійшли троє експертів: Олег Герчаківський, Вадим Загарій та Наталія Савка. Розповідаємо детальніше про людей, які оцінюватимуть проєктні заявки та визначатимуть найкращих у конкурсі.
Олег Герчаківський
Професійний керівник з багаторічним досвідом у сфері архітектури та будівництва.
Працював у готельно-ресторанній сфері на керівній посаді, реалізовував власні проєкти ресторанів та кафе. Загалом має 12 років досвіду у вказаній сфері.
Окремий досвід менеджменту та управління фінансами здобутий у сфері HoReCa (Хорека) та автомобільному бізнесі.
Освіта: магістр, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність «Архітектурне проектування», аспірант Львівського університету бізнесу та права, спеціальність «Економіка».
Робоча діяльність:
- архітектор та СЕО архітектурного відділу в будівельній компанії;
- управляючий готельно-ресторанного комплексу «Медова печера»;
- власник кафе «Mentol»;
- власник ресторану «Три корони»;
- співвласник та СЕО двох автомобільних комплексів «Lux Wash»;
- експерт оцінки ринку об’єктів комерційної нерухомості.
Пан Олег наголошує, що має досвід розбудови бізнесу з нуля, а тому знає, як створювати проєктні пропозиції, реалізовувати проєкти, масштабувати їх до створення франшизи.
“Я радий, що маю нагоду вдруге долучитися до роботи Експертної ради Українського ветеранського фонду. Докладу всіх зусиль, щоб мої знання і досвід слугували на підтримку підприємницької діяльності ветеранів, їхніх рідних та членів сімей загиблих захисників та захисниць України, адже головна мета конкурсної програми — допомогти цим людям успішно втілити їхні бізнес-ідеї”, — говорить Олег Герчаківський.
Вадим Загарій
Професійний досвід експерта включає роботу в державному, приватному та громадському секторах. Понад пʼять років був залучений до формування та реалізації державної політики дерегуляції підприємницької діяльності. Брав активну участь у координації дій органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства і підприємництва з питань спрощення ведення бізнесу в Україні.
Останні три роки Вадим Загарій займається консультуванням у сфері управління інвестиційними проєктами, а також довірчим управлінням фінансовими активами.
У 2015 році на спеціалізованій Вченій раді Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана захистив кандидатську дисертацію та отримав ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит».
У 2020 році закінчив магістерську програму Executive MBA Університету Шеффілда, Англія. Отримав вищий професійний ступінь у галузі управління бізнесом.
“Створення передумов для розвитку ветеранського підприємництва має стати основою для відбудови української економіки. Надання можливості захисникам та захисницям України реалізувати свій підприємницький потенціал — це не тільки важлива місія держави, але й шлях до збереження та розвитку української ідентичності в бізнесовій культурі. Тому це велика честь для мене — стати експертом Українського ветеранського фонду”, — зазначає Вадим Загарій.
Наталія Савка
Експертка має понад 12 років практичного досвіду роботи з підготовки грантових заявок та реалізації проєктів (26 проєктів, 17 із яких міжнародні), а також понад вісім років досвіду оцінки проєктів у різних конкурсах, а саме: Конкурсі ініціатив місцевих громад (Львівська обласна рада), Конкурс проєктів регіонального розвитку (Міністерство розвитку громад та територій України), Конкурс мікропроєктів в рамках проєкту “Підтримка природно-заповідних територій в Україні”). Є зовнішньою експерткою програми Interreg NEXT HU-SK-RO-UA 2021-2027.
Як керівниця Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” та експертка з оцінки проєктів фокусує увагу на мультиплікації власного досвіду та напрацьованих механізмів для підготовки якісних грантових заявок.
“Для мене можливість долучитися до відбору проєктів ветеренських бізнесів у конкурсі “Варто 11.0” глибоко перегукується з моїми професійними цілями та особистими цінностями. Вважаю, що підтримка ветеранських бізнес-ініціатив має подвійну цінність: з одного боку, це можливість для захисників і захисниць досягти фінансової самостійності, а з іншого — це потужний внесок у розвиток місцевих громад та економіки України загалом. Сподіваюсь, що цей конкурс дозволить ветеранам, ветеранкам та членам їхніх сімей трансформувати свій унікальний досвід та лідерські якості в успішні бізнеси, які створюють нові робочі місця та стимулюють економічне зростання країни”, — пояснює Наталія Савка.