min_vet_min

Оголошуємо представників експертної ради ВАРТО 2.0

Хто оцінює заявки на фінансування від УВФ? Чи роблять це фахівці Фонду?
Ми перевіряємо заявки лише технічно: на наявність усіх документів, підписів тощо. А на мотивацію, актуальність, доцільність проєкти переглядає й оцінює команда експертів.

Експерти конкурсних програм Фонду – це завжди люди із бізнес-сфери, які мають власні успішні кейси, досвід у реалізації й управлінні проєктами, їх фінансуванні. Вони, як ніхто, зможуть відібрати ті заявки від представників ветеранського бізнесу, які справді гідні отримати кошти на розвиток.

Сьогодні знайомимо вас із експертами конкурсної програми ВАРТО 2.0 від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Олексій Геращенко — перший експерт конкурсної прогарми ВАРТО 2.0, економіст, підприємець, педагог і письменник. А ще він викладає авторські фінансові курси у Києво-Могилянській бізнес-школі, бізнес-консультант, популяризує економічні знання та економічну культуру.

Олексій – автор статей із практики управління фінансами, розробником онлайн-курсів «Економіка для всіх», «Підприємництво. Власна справа в Україні» і «Фінансовий менеджмент» на сайті Prometheus. А також написав чотири книжки:
???? підручник “Економіка XXI”
???? художню повість “Лише секунда”
???? дитячу пригодницьку економічну історію «Котономіка або Як коти економіку будували»
???? довідник для підприємців-початківців «Власний бізнес. Перший крок. Економіка».

Майже 200 тисяч людей зареєстровано на онлайн-курси Олексія з економіки і фінансів.

Олексій Геращенко має величезний досвід і у веденні власного бізнесу, і в консультуванні інших бізнес-проєктів, і в реалізації бізнес-проєктів для компаній відомих компаній.

Олексій вважає, що більшість ветеранів – це вмотивовані люди, чиї думки й душі палають реалізацією себе заради розвитку суспільства і країни. Говорить “Ветерани — сильні духом люди, сповнені енергією, справжні патріоти своєї країни. Часто буває, що силі й енергії потрібні дати дороговкази, напрямок докладання зусиль. Поєднання прагнень, вольових зусиль і системності призводить до успіхів у справі…”

Руслан Краплич — другий експерт конкурсної програми ВАРТО 2.0.

Він — громадський діяч, експерт із фандрейзингу та розвитку неприбуткових організацій, голова Ради директорів у Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Громадську діяльність Руслан розпочав з участі у Революції на граніті. Згодом керував патріотичними молодіжними громадськими організаціями та благодійними фондами в різних регіонах України, створював та очолював інституції підтримки підприємництва та консалтингові компанії, а також громадські та благодійні організації та їхні мережі.

З 2014 року, особливо після 24 лютого 2022 року, Руслан організовує систему включення в активне суспільне й економічне життя громад ветеранів російсько-української війни та вимушено переміщених осіб.

Зараз Руслан активно волонтерить і нерідко виїжджає у район бойових дій.

Як експерт працював за запрошеннями: Програми Партнерства Альянсу Каунтерпарт (USAID), Програми Розвитку та Інтеграції Криму ООН, Української Освітньої Програми Ринкових Реформ (USAID), Програми розвитку ООН, Програми “Партнерство за прозоре суспільство” (USAID), ISAR – Єднання, Форум Сюд (Швеція), Всесвітнього Банку, ОБСЄ, МОМ, Програм Європейської Комісії, IREX, IFES (CIDA), СІРЕ (заснований Американською торговою палатою і NED), Карітас України, Карітас СПЕС, ICNL (США), Балто-Чорноморський Альянс (Латвія), NDI, Фундація Фулбрайта (США), Данська Рада з питань біженців та Данська група з розмінування, МК Червоного Хреста (Швейцарія, Україна), Програма U-LEAD за підтримки GIZ ін.

У 2009-2017 роках був членом Наглядової ради Інституту лідерства й управління Українського Католицького Університету, що консультує у питаннях фандрейзингу з 2003 р.

Руслан є автором 20 книг, більшість з яких присвячені фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій, бізнес-плануванню, адвокації, підготовки бізнес-тренерів тощо.

Крім того, він член Наглядової ради порталу «Національна платформа Малого та Середнього Бізнесу».

Руслан вважає: «Багатьом людям, які не брали участі у бойових діях, не зазнали збитків, спричинених руйнівною війною, дуже важко розуміти людей, які живуть реальністю, яка суттєво відрізняється від звичного світу мирного життя. Де ландшафти, звуки та запахи нагадують про невимовні переживання. Де по-особливому відчувається дружба та підтримка. Саме тому, до участі в суспільній реабілітації, якою є праця і творче підприємництво, можуть і мають бути залучені не тільки ветерани, але й члени їхніх родин і друзі. Це те, що може підтримати Український ветеранський фонд, який підсилює, не лише бізнес-проєкти, але і цінності. Тому, розглядаючи кожну пропозицію, кожен проєкт, ми, експерти, маємо не лише рахувати цифри бюджету та визначати точку беззбитковості, але слухати голос свого серця».

Олександра Альхімович — третя експертка конкурсної програми ВАРТО 2.0.

Вона є експерткою зі стратегічного розвитку, сертифікованою HR-фахівчинею, викладачкою українських та міжнародних бізнес-шкіл.

Крім того, має досвід на перетині ІТ, освіти та державного управління. У бізнесі займала ключові посади в HR та менеджменті як керівниця, директорка та віцепрезидентка з управління талантами. Співпрацювала із Кабінетом Міністрів, обіймала посаду експертки зі стратегічного розвитку Офісу по залученню інвестицій.

Олександра навчалась у Гарвардській бізнес-школі та має фахову сертифікацію з HR, assoc CIPD Королівського інституту з розвитку персоналу в Лондоні. Є академічною лідеркою програми MA in Human Resources and Organization Development в UCU Business School і викладає у Центрі лідерства УКУ, зокрема на програмі «Військове лідерство» для ЗСУ в рамках спільного проєкту з Благодійним фондом «Повернись Живим». Увійшла в ТОП 30 впливових жінок України, менторка соціальних проєктів із заохочення дівчат у STEM.

Олександра говорить: “Перед нашою країною, окрім захисту суверенітету, стоять складні задачі – відновлення економіки, створення нових робочих місць, підтримка розвитку малого та середнього бізнесу, повернення військових у цивільне життя через програми перенавчання тощо. Саме такі конкурсні програми як ВАРТО 2.0 сприяють відновленню нашої країни та стають вагомою підтримкою у розвитку наповненого та якісного життя українських ветеранів. Отже, я бачу свій вклад і допомогу розвитку економіки України через проєкти та програми, в яких я зможу допомогти в ролі експерта, викладача, ментора, проєктного менеджера”.

Нагадаємо, що 26 листопада ми завершили прийом заявок на конкурс ВАРТО 2.0. Переможців оголосимо 9-10 грудня. Вони отримають підтримку у розмірі – від 500 тисяч до 1 мільйона гривень.

Команда експертів оцінюватиме отримані заявки на цілі, вмотивованість, реальність виконання тощо, адже має досвід у реалізації не одного проєкту.

Докладніше про конкурсну програму: https://veteranfund.com.ua/contests/varto_2-0/

Банківські реквізити:

Український ветеранський фонд
ЄДРПОУ 44565396
МФО 820172
UA388201720313231001301022947
в Державна казначейська служба України м. Київ

Реквізити підприємства/ Company details Назва підприємства/ company Name УВФ IBAN Code UA863052990000025300015000517
Назва банку/ Name of the bank JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT code банку/Bank SWIFT Code PBANUA2X
Адреса підприємства/ Company address UA 01001 м Київ пров Музейний б.12
Банки кореспонденти/ Correspondent banks Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 001-1-000080
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank CHASUS33
Банк-кореспондент/Correspondent bank JP Morgan Chase Bank, New York ,USA
Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 890-0085-754
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank IRVT US 3N
Банк-кореспондент/Correspondent bank The Bank of New York Mellon, New York, USA
Реквізити підприємства/ Company details Назва підприємства/company Name УВФ IBAN Code UA453052990000025302035000647
Назва банку/Name of the bank JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT code банку/ Bank SWIFT Code PBANUA2X
Адреса підприємства/Company address UA 01001 м Київ пров Музейний б.12
Банки кореспонденти/Correspondent banks Рахунок у банку-кореспонденті/ Account in the correspondent bank 400886700401
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank COBADEFF
Банк-кореспондент/Correspondent bank Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany
Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 6231605145
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank CHASDEFX
Банк-кореспондент/Correspondent bank J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY