Поки воїни захищають нас, ми дбаємо про їхнє майбутнє у цивільному житті.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/319512855_181624261129243_8529511463951965811_n-1024x682.jpeg)
У співпраці з міською радою Чернівців Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів підтримуватиме бізнес й інші ініціативи ветеранів і їхніх родин.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/319693445_181624277795908_5305529246163116279_n-1024x683.jpeg)
Зараз ми відшкодовуємо 20 тисяч за покупку товарів для власної справи. А з 2023 року продовжуватимемо фінансувати ветеранський бізнес на суму до 1 мільйона гривень.
Щоб отримати грошову компенсацію, подавайте заявку за посиланням: https://veteranfund.com.ua/projects/20000-2/
Ви за нас на фронті, а ми за вас тут. Бо тут ви будете жити після Перемоги.