min_vet_min

Рік у цифрах. Підсумки роботи Українського ветеранського фонду

Український ветеранський фонд Мінвететранів підсумовує результати потужних кампаній, які запускали протягом 2022 року.

Зокрема, провели дві конкурсних програми макрофінансування: Варто, Варто 2.0. За цими програмами ветерани, а також родини полеглих захисників могли отримати від 500 тисяч до мільйона гривень на розвиток власної справи.

Також провели програму макрофінансування Варто+ГО, за якою громадські організації, які надають послуги ветеранам та їхнім родинам, могли отримати від 500 тисяч до мільйона гривень на власний розвиток.

“Завершується складний рік. Для Українського ветеранського фонду цей рік став роком викликів. І я пишаюсь тим, як наша команда їх долала. Щодня ми пам’ятали для чого і для кого ми працюємо. Тому що найважливіше сьогодні і завтра — зберегти тих, хто створює нам можливість жити. І створити для них такі умови, щоб вони, ветерани та ветеранки, відчували себе гідно. Наступний рік буде не легшим. Але зараз ми вже знаємо як, бачимо де покращити. Бачимо нові перспективи”, — каже Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.

Проте втілити усі програми з фінансування не вдалося би без прозорої конкурсної комісії. Саме завдяки професійному відбору експертами найкращі 53 проєкти ветеранського бізнесу та 8 ветеранських ГО змогли отримати кошти.

“В Українському ветеранському фонді ми роздали за програмою мікрофінансування для ветеранів підприємців та членів їхніх родин, родин загиблих понад 2 мільйони грн. З початку вересня ми провели три програми та підтримати 162 проєкти. Прийняли перші проміжні звіти програм макрофінансування Варто. І по всіх трьох програмах розпочали фінансування. Вже профінансували 21 025 652 грн”, — каже Руслана Величко, перша заступниця виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Як відбувався відбір на всіх етапах: від експертів до отримувачів фінансування — перегляньте у нашому звіті: https://veteranfund.com.ua/zvit-2022/