Американські ветерани за сприяння Українського ветеранського фонду Мінветеранів зустрілися із військовослужбовцями ЗСУ, які проходять лікування та реабілітацію в одному із медичних закладів у Києві.
Відвідали поранених військових члени Американсько-українського ветеранського мосту: керівник апарату Американської федерації державних службовців Корі Байтроу, ветеран, співзасновник Американсько-українського ветеранського мосту Вілл Аттіг, ветеран Денніс Ді Джей Скелтон.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_5420582730434989896_y-770x1024.jpg)
Наші захисники підписали для ветеранів США прапор України та подарували їм свої шеврони.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_5420582730434989829_y-768x1024.jpg)
Співробітниця УВФ Олена Пріхно розповіла про програми Українського ветеранського фонду, нещодавно започатковану організацію Американсько-український ветеранський міст та інші можливості, які наша установа надає для захисників та захисниць.
Насамкінець Вілл Аттіг запросив наших захисників після лікування та реабілітації відвідати Сполучені Штати Америки з дружнім візитом.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_5420582730434989897_y-768x1024.jpg)