Наш кожен день – для підтримки ветеранів. А коли навколо цієї цілі об’єднуються сильні команди, вдаються потужні проєкти.
Виконавча директорка Українського ветеранського фонду Мінветеранів Наталія Калмикова разом військовим аташе, генералом-лейтенантом, Frank Helmick, його асистентом, а також з Samuel P.N. Cook, директором і засновником Borderland Foundation, разом обрали майбутні напрямки співпраці та почали планувати проєкти для ветеранів.
Незабаром розповімо про одну цікаву можливість для ветеранів, які люблять займатись спортом.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/376789926_302577525700582_5981835170868677014_n-1-768x1024.jpeg)