“Нашому поколінню випав шанс знищити рoсiю, як явище. І книги — націоналістичні, українські, про нашу історію — натхнення для наших воїнів!”
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/376534404_303038078987860_438329207222015716_n-1024x768.jpeg)
Сьогодні ми могли побачити, почути, обійняти наших ветеранів та почитати книги їхніх видавництв, які побачили світ, завдяки їхньому бажанню та підтримці у програмі фінансування ВАРТО від УВФ.
А ще заступниця виконавчого директора фонду Karina Doroshenkoмодерувала панель “Герої про героїв: як ветеранські видавництва ведуть бізнес та зберігають пам’ять про російсько-українську війну.”
Ми почули не лише про видавничу справу та перипетії, особливо у часи великої війни. Ми почули, що ці видавництва могли вже і не існувати, адже без вагань видавці всі свої збереження, майно продавали та всіляко підтримували ЗСУ від 24.02.2022. Але в потрібний момент вони відчули опору та можливість, повірили у свої сили та подали заявки на фінансування від Українського ветеранського фонду.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/376818679_303037745654560_6669529407157020925_n-1024x768.jpeg)
І нині ми читаємо книги від видавництв Видавництво Пропала грамота, Видавництво Марка Мельника та ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО” Мій тато повернувся з війни
Kyiv Book Fest триватиме ще цих вихідних. Приходьте та купуйте ветеранські книги.