Уже 15 військових з ампутованими кінцівками вчаться керувати БПЛА на базі реабілітаційного центру «Галичина» на Львівщині.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/367746062_233644032988704_4819362400288211971_n-1024x768.jpeg)
Максим Веприк, військовий, учасник першого набору всеукраїнського проєкту «Літай» ділиться: «Я був шульгою. Тепер у мене єдина робоча кінцівка і взагалі моя єдина кінцівка — права. Це навчання допомагає покращити мені моторику руки. Коли я концентруюся на керуванні дроном, це також допомагає мені справитися з фантомним болем».
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/367488915_233644036322037_585742794084040994_n-1-1024x768.jpeg)
Багато ветеранів і ветеранок хвилюються, що найбільшою проблемою після демобілізації може стати відсутність роботи. Тож ми у Фонді працюємо на випередження проблеми. І саме тому разом із партнерами робимо сильних сильнішими.
Український ветеранський фонд Мінветеранів є партнером проєкту «Літай», який реалізовують благодійні фонди Dignitas Пацієнти України, Благодійний фонд “Із янголом на плечі” та Protez Hub.