Співробітники Українського ветеранського фонду Мінветеранів відвідали наукову конференцію. Експерти світу зібрались у Лондоні, щоб поспілкуватись про потреби ветеранів.
Назва конференції: “Out Of War: Global Insights on Reintegration to Support Strategies for Ukraine’s Front-Line Returnees”.
Команда Фонду взяла участь у двох стратегічних сесіях:
- Невидимі рани війни
Юлія Кіріллова, начальник відділу навчально-аналітичної роботи, розповіла про Гарячу лінію кризової підтримки на конференції. На основі досвіду роботи Лінії, команда створила Путівник. У ньому – дорожня карта у системі надання психологічної, медичної та психіатричної допомоги, а також рекомендації ветеранам та членам їхніх родин, які опинились у гострих станах.
- Реінтеграція ветеранів на рівні громад
Олена Пріхно, начальник відділу організаційного розвитку та міжнародних і регіональних зв’язків, розповіла про досвід роботи УВФ з регіонами України.
За результатами стратегічних сесій конференції міжнародна дослідницька група LSE, Corioli Institute та дослідницький фонд Trust After Betrayal передадуть рекомендації для розвитку ветеранської політики України.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/393774672_324457646845903_8647269541962711851_n-1024x683.jpg)
Ця конференція познайомила нас із фахівцями, які проведуть дослідження на базі УВФ: доктором Марні Ховлетт, Оксфордський університет, Тереллом Одомом, Університет Чикаго, професором Алехандро Кастел’єхо Куел’яр, Університет Анд.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/393745263_324457176845950_5349459803402443021_n-1024x683.jpg)