min_vet_min

Як ГО “Номад.Лів” за сприяння УВФ навчають ветеранів і ветеранок

Громадська організація “Номад.Лів” — одна із тих, що перемогла у конкурсі проєктів Варто+ГО 2023” від Українського ветеранського фонду Мінветеранів. 

Вони вже реалізують проєкт розвитку сімейного ветеранського бізнесу та бізнесу чинних військових та їхніх родин. Вони працюють. Вони допомагають. Вони надихають. Вони навчають та навіть водять у мандрівки в гори. Ба більше учасники навчальної програми ГО “Номад.Лів” вже показали результат – стали переможцями нашої конкурсної програми Варто: Золоті руки! Тож, з гордістю розповідаємо про наших переможців, які навчають наших майбутніх переможців.

Свій шлях допомоги ветеранам “Номад Лів” розпочали у 2015 році. Це був проєкт  «Психологічної реабілітації та взаємопідтримки для ветеранів та ветеранок». Від того часу цей проєкт умістив у себе більш ніж 100 заходів – походів у гори та сплавів на байдарках. Понад 1000 ветеранів та ветеранок зі всієї України пізнали неповторний дзен горетерапії та перебування в колі таких, як вони.

Те, що гори лікують, зрозумів засновник проєкту “Номад.Лів” Віталій Дячук. Віталій доброволець, який повернувшись із зони бойових дій, взяв наплічник і пішов у Карпати. Як виявилось, це має просто магічну силу.

Окрім цього, для ветеранів та ветеранок, які втратили кінцівки теж впроваджували психосоціальну реабілітацію походами у гори. А у 2021 році ветерани та ветеранки, які втратили кінцівки покорили вершину Казбек висотою 5033 метри (Грузія).

Допомога у психологічній, ментальній реабілітації ветеранам, ветеранкам, особам з інвалідністю – це місія команди цієї громадської організації. Але цього року “Номад Лів” розширюють кордони своєї діяльності  та відтепер допомагатимуть розвиватись ветеранському підприємництву від старту до розвитку. Допомагають їм в цьому  партнери проєкту – громадська організація “PRO Women UA”. Саме вони  провели дослідження цільової аудиторії, виявили потреби щодо навчання та мережування серед бізнесів, створили методику та методологію навчання з розвитку сімейних бізнесів. А Український ветеранський фонд підтримує цю ініціативу.

Processed with VSCO with g1 preset

 “Ми орієнтуємо на можливості розвитку сімейної справи у форматі «екскомбатант + один з подружжя/член родини». Наша команда розуміє, що розвиток лише ветерана, без залучення до процесу його реінтеграції родини та партнерів, може мати або короткострокові результати, або не мати взагалі. Тому, на противагу великої кількості проєктів, направлених на навчання лише одного з родини, ми створюємо альтернативу”, – пояснює нам пані Ольга, менеджерка проєкту. 

Що отримають ветерани/ки? Допомогу у пропрацюванні власних бізнес-ідей та перетворенні їх на дієві бізнес-плани.  Консультування та менторська підтримка ветеранів, ветеранок та їхніх сімей відбулася на навчально-спортивній базі зимових видів спорту “Тисовець” Мініоборони України.  Навчання+розвиток+краса Карпат – ось дієва формула. Важливо, що ветерани та ветеранки матимуть ще й потужний реабілітаційний ефект для учасників. 

В рамках проєкту “Номад. Лів” проведуть не менше 3 таборів з менторами та психологами для не менше 60 військових та членів їхніх родин. 

Програма «Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок» складається з наступних блоків:

  • бізнес-табір в Карпатах протягом 7 днів;
  • менторські сесії;
  • робота з психологом;
  • допомога з подачами проєктних заявок на грантові та інвестиційні конкурси (вже маємо перших переможців, а ветерани-учасники проєкту є лідерами рейтингового списку).

Сама програма триває 6 місяців : бізнес-табір (7 днів) – щотижневі зустрічі з менторами онлайн – мастермайнди — щомісячні зустрічі з психологом онлайн — консультації по проєктній заявці (на вимогу).

Табори вже надихнули 60 ветеранів та ветеранок з усієї країни. До їх числа можете долучитись і ви. Всі заходи доступні для ветеранів та ветеранок, одного з подружжя та їх партнерів/ок за попередньої реєстрації на сторінках соціальних мереж “Номад.Лів” та в групах з можливостями в телеграмі.

Банківські реквізити:

Український ветеранський фонд
ЄДРПОУ 44565396
МФО 820172
UA388201720313231001301022947
в Державна казначейська служба України м. Київ

Реквізити підприємства/ Company details Назва підприємства/ company Name УВФ IBAN Code UA863052990000025300015000517
Назва банку/ Name of the bank JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT code банку/Bank SWIFT Code PBANUA2X
Адреса підприємства/ Company address UA 01001 м Київ пров Музейний б.12
Банки кореспонденти/ Correspondent banks Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 001-1-000080
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank CHASUS33
Банк-кореспондент/Correspondent bank JP Morgan Chase Bank, New York ,USA
Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 890-0085-754
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank IRVT US 3N
Банк-кореспондент/Correspondent bank The Bank of New York Mellon, New York, USA
Реквізити підприємства/ Company details Назва підприємства/company Name УВФ IBAN Code UA453052990000025302035000647
Назва банку/Name of the bank JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT code банку/ Bank SWIFT Code PBANUA2X
Адреса підприємства/Company address UA 01001 м Київ пров Музейний б.12
Банки кореспонденти/Correspondent banks Рахунок у банку-кореспонденті/ Account in the correspondent bank 400886700401
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank COBADEFF
Банк-кореспондент/Correspondent bank Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany
Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 6231605145
SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank CHASDEFX
Банк-кореспондент/Correspondent bank J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY