Два дні ми мандрували Львівщиною та знайомили журналістів українських медіа із ветеранами-підприємцями. Усі вони – переможці конкурсних програм Українського ветеранського фонду. Зустрічі видались дуже щирими та натхненними. Розповідаємо докладніше.
Олег Кашляк та його ветеринарна клініка “Merlion”
У клініці — світло і доброзичливо. Песиками й котиками, а іноді козулями чи крокодилами (!) опікується пан Олег. Він і під час служби знаходив час потурбуватись про чотирилапих друзів. Повернувшись до цивільного життя відкрив власну ветеринарну клініку. УВФ допоміг ветерану закупити нове обладнання — УЗД-апарат.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406332179_346451554646512_8696653486871293118_n-1024x768.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406340208_346451967979804_915419349345122716_n-1024x768.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406367734_346452054646462_5281450696206772482_n-768x1024.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406321961_346451194646548_170447814157054185_n-1024x461.jpg)
Будівельне підприємство Woodbud ветерана Дмитра Поліщука
Колорист винаходить відтінок, а промислове обладнання замішує відповідну фарбу. Це лиш одна із популярних послуг підприємства ветерана. Усі їх можна знайти на сайті, який створили за кошти програми УВФ. А “ВудБуд”легко знайти на карті ветеранських бізнесів від ЛУН та Uklon
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406326781_346452024646465_2206489550087237291_n-1024x768.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406372100_346451584646509_2970206489279397574_n-1024x768.jpg)
Карта ветеранських бізнесів від УВФ, ЛУН та Uklon.
А ще легше — додати й ваш ветеранський бізнес туди.
Любомир Давидчак та мандрівки Україною
Подорожувати з комфортом та знайомити школярів з мальовничим спадком України. Такою є мрія ветерана, яку він перетворив у бізнес. Саме очікує на новий комфортабельний автобус, який придбав за кошти УВФ. Каже, завдяки фінансуванню став конкурентоспроможним на ринку послуг туризму.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406313728_346451657979835_739110319766317580_n-1024x768.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406328618_346451741313160_3751008058022144598_n-1024x768.jpg)
Юрій Грицак та його сімейне кафе CoffeeAnt
Місцеві називають кафе лагідно, по-домашньому. Кажуть, йдемо до мурашок. Це родзинка закладу — колонія справжніх мурах у величезній мурашиній фермі. Цікаво всім, і малим, і дорослим. А ще смачно! Бо пригощають гарячим чаєм та свіжоспеченими круасанами. Спеціальну пічку придбали за кошти програми відшкодування від УВФ.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406326615_346452494646418_7586173672329079502_n-1024x768.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406323557_346451614646506_792963546182211304_n-1024x768.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406324764_346451724646495_6872827405073678996_n-1024x768.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406343927_346452477979753_9129059389900116585_n-1024x768.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406169043_346452687979732_2438576402133865438_n-1024x768.jpg)
Правда ж цікаво? Готуємо для вас нові цікаві історії та враження.
Супроводжували журналістів у поїздці заступниця Виконавчого директора Українського ветеранського фонду Вікторія Костик та фахівець відділу з комунікацій УВФ Олеся Мацютевич.
Ми завершили сезон престурів 2023. Нові подорожі плануватимемо на наступний рік. Залишайтеся з нами й підтримуйте ветеранів.
Дякуємо Міжнародний фонд “Відродження” за підтримку!
Дякуємо усім, хто поїхав у престур з нами Inter TV-Channel Ukrinform Espreso.tv Суспільне Новини 5 канал, Марафон «Єдині новини»