Український ветеранський фонд Мінветеранів на благодійному заході зібрав більше 700 тисяч гривень на проєкти для ветеранів та їхніх родин.
Благодійний вечір з тихим аукціоном “Герої підтримують героїв” відбувся у Вашингтоні, 20 квітня.
Особливою частиною заходу став виступ відомого українського скрипаля та військового – Мойсея Бондаренка, чиї виступи з передової надихають тисячі людей у всьому світі. Також на вечорі пройшов аукціон, де розігрувалися картини українських захисників, листівки з підписами українських військових та ін. На торгах вдалося залучити близько 700 тисяч гривень для підтримки ветеранів та їхніх родин.
“Сполучені Штати Америки мають найдовший у світі досвід щодо розбудови ветеранських політик. Ми залучаємо їх найкращі практики, які зможуть задовольнити потреби наших ветеранів”, – заявила Юлія Лапутіна, очільниця Міністерства у справах ветеранів під час заходу.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_5462-1024x684.jpg)
Цей захід організовано в рамках візиту делегації Міністерства у справах ветеранів, на чолі з очільницею Юлією Лапутіною, а також Українського ветеранського фонду. До складу делегації увійшли також українські ветерани: Мойсей Бондар та Олександр Голопотелюк.
“Організація такого заходу – це не про “зібрати гроші”. Ми налагоджуємо контакти з представниками американського Конгресу, інших урядових та неурядових установ, бізнесу. З часом це дозволить відкрити ширші перспективи й можливості для наших ветеранів. А ще, світ стає однією великою ветеранською комьюніті, коли ми всі між собою знайомі через одне рукостискання”, – наголосила Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_5120-1024x684.jpg)
Найбільше грошей вдалося зібрати продажем лота-прапора Сил спеціальних операцій. Його придбали за 185 тисяч гривень.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_4918-1024x684.jpg)
Другим по вартості лотом став прапор “Борсуків” – Окремого батальйону морської піхоти. Його відвідувачі заходу придбали за 130 тисяч гривень.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_4919-1024x684.jpg)
Фоторепортаж із заходу:
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_7338-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_6878-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_6822-684x1024.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_6768-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_6695-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_6596-684x1024.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_6513-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_6331-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_5238-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_5063-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_4977-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_5002-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_4987-1-1024x684.jpg)
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_5808-1024x684.jpg)