Про проєкт

“З глибокою гордістю представляю нашу новаторську ініціативу – програму “Амбасадори Українського ветеранського фонду”. Ця програма є виразом нашого непохитного прагнення зміцнити зв’язки між ветеранською спільнотою та суспільством, а також підвищити рівень обізнаності та підтримки, на які наші герої заслуговують.

Місія програми “Амбасадори” полягає не лише в поширенні інформації про діяльність нашого Фонду, але й у відображенні глибокої вдячності кожного з нас до тих, хто віддав частину свого життя заради миру та безпеки нашої країни. Ми об’єднуємо відомих особистостей, ветеранів, активістів громадянського суспільства та всіх небайдужих громадян, щоб разом ми могли голосно говорити про важливість реінтеграції ветеранів у суспільство, підкреслювати їхні досягнення та сприяти розбудові справедливої, відкритої України.

Наші амбасадори — це міст між ветеранами та суспільством. Вони несуть у собі потужне послання про силу, мужність, непохитну віру у краще майбутнє нашої країни. Через свої історії, виступи, участь у публічних заходах та активності в соціальних мережах, наші амбасадори показують, що ветерани – це не лише люди, які пройшли війну, але й невід’ємна, активна частина нашого суспільства, яка заслуговує на повагу, розуміння та підтримку.

Програма “Амбасадори” відкрита для всіх, хто поділяє наші цінності та готовий долучитися до цієї важливої місії. Ми віримо, що разом ми можемо зробити значний вплив на суспільну думку, зміцнити підтримку наших ветеранів та сприяти їх успішній адаптації та інтеграції в цивільне життя.”

Руслана Величко-Трифонюк, Виконуюча обовʼязки Виконавчого директора Українського ветеранського фонду

НАША МІСІЯ

Проєкт "Амбасадори Українського ветеранського фонду" має потенціал стати міцним мостом між ветеранською спільнотою та суспільством, сприяти підвищенню обізнаності про ветеранські питання та мобілізувати ресурси для підтримки та інтеграції ветеранів.

Амбасадори

Ольга Бенда

Ольга Бенда мобілізувалася у 2016 році до 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців ЗСУ. У 2017 році під Авдіївкою отримала тяжке поранення, внаслідок якого їй ампутували ногу.

Цілеспрямованість та сила духу допомогли Ользі швидко відновити сили та стати на протез. У 2019-му ветеранка пробігла Марафон морської піхоти США (Marine Corps Marathon).

Нині жінка систематично долучається до ініціатив, спрямованих на підтримку ветеранів та людей, які постраждали від війни: популяризує серед побратимів та посестер реабілітацію через спорт та бере участь у соціальних проєктах. У 2023 році Ольга стала обличчям інформаційної кампанії Українського ветеранського фонду “Ветерани різні. Перемога одна”. А нещодавно разом з іншими ветеранами і ветеранками з ініціативи Українського ветеранського фонду взяла участь у благодійному Віденському балі.

“Ставши частиною спільноти амбасадорів Українського ветеранського фонду, я хочу, щоб мій голос на підтримку ветеранів почули більше людей. А моя діяльність для того, щоб ветерани знову могли відчути себе вдома у цивільному житті, стала прикладом для інших”, — говорить Ольга Бенда.

У статусі амбасадорки Українського ветеранського фонду Ольга Бенда також адвокатуватиме важливість адаптивних видів спорту серед ветеранів і ветеранок.

Тимур Леон

Тимур Леон — боєць Третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України та учасник національної збірної з адаптивних видів спорту, яка представляла Україну на змаганнях United States Air Force and Marine Corps Trials, що відбулися у США на початку березня 2024 року. Там він виборов для України дві срібні медалі з веслування на тренажерах.

Зараз військовий продовжує захищати Україну в лавах ЗСУ, та водночас бачить гостру потребу пояснювати суспільству, що ветерани — його невід’ємна частина, яка заслуговує на повагу, розуміння та підтримку.

“Я точно знаю, що хочу сприяти розвитку ветеранського руху. Щоб у ветеранів, зокрема після поранень, не виникало перешкод у цивільному житті, щоб вони могли, наприклад, влаштуватися на роботу, займатися улюбленою справою, отримувати необхідні послуги, а суспільство їх максимально підтримувало на шляху реінтеграції. Повертаючись з війни, військовий повинен розуміти, що він потрібен не лише на фронті, що в тилу його також чекають”, — пояснює Тимур Леон свою мотивацію стати амбасадором Українського ветеранського фонду.

Мойсей Бондаренко

Мойсей Бондаренко — відомий український скрипаль та військовий. У ніч на 24 лютого він мав вирушити з Києва в Одесу на концерт. Утім концерт не відбувся – почалась повномасштабна війна. Вже наступного дня, 25-го лютого, Мойсей був у військкоматі. Спершу вивчав бойову медицину, залишивши на потім музику. Зараз служить у складі оркестру 59 окремої мотопіхотної бригади.
“Чому пішов служити? Тому що це було найочевидніше, чого потребувала наша країна. І я просто подумав, що це найбільше, що я можу зробити в той момент”, – говорить військовий.
Співпрацю з Українським ветеранським фондом Мойсей називає найкращим знайомством за весь час повномасштабної війни. Діяльність фонду надихнула бійця.
“Ветеранський фонд мене вразив, бо це насправді те, що має значення зараз, а тим більше у майбутньому. І тому я так хочу бути частиною цього», – зазначає наш амбасадор.
Спільно з Українським ветеранським фондом Мойсей Бондаренко був у складі делегації під час візиту до США. Грав на благодійному концерті в Українському домі у Вашингтоні у квітні 2023 року. 

Денис Суділковський

Денис Суділковський – директор з маркетингу ЛУН. Денис має багаторічний досвід в IT та комунікаціях. Він щиро захоплюється ветеранськими бізнесами, адже переконаний – на них тримаються економіки розвинутих країн.

«Будьмо чесними, підтримувати ветеранів — це наш суспільний борг “тилу”. Це найменше, на що ми спроможні перед військовими, приділити увагу до тих, хто повернувся з фронту до мирного життя, допомогти їм з реінтеграцією, проєктами та ідеями власного бізнесу. Подивіться на перелік ветеранських бізнесів, це ж справжні підприємницькі починання, на котрих тримаються економіки розвинутих країн!

Створення Українського ветеранського фонду — це кроки у дуже важливій справі відновлення України, її економіки й, зокрема, повернення ветеранів до життя в наших мирних містах».

Ірина Цілик

Ірина Цілик  — кінорежисерка, письменниця, членкиня Українського ПЕН. Її фільми здобувають нагороди на кінофестивалях Європи та США. Твори Ірини перекладені багатьма мовами. Її вірші використовують у своїх піснях українські виконавці. У 2022 році Ірина стала авторкою тексту радіодиктанту національної єдності.  А ще Ірина Цілик — дружина письменника та ветерана  російсько-української війни Артема Чеха, який вдруге взяв до рук зброю та пішов на фронт виборювати перемогу.

“Ще починаючи з перших років війни, в моєму оточенні дуже багато ветеранів і ветеранок. 2022-го року все це стало зовсім гострим і близьким. Далеко ходити не треба: мій чоловік був ветераном, тепер він знову у війську. Більшість моїх друзів зараз — це люди, які або воюють, або чекають своїх партнерів з війни. А двоє з моїх подруг стали вдовами… Моя мотивація підсвічувати потреби теперішніх і майбутніх ветеранів, розповідати про різні можливості для них – дуже проста: це мій спосіб допомагати та захищати тих, кого я люблю і знаю особисто, а також тих, кого не знаю, але кому буду довіку вдячна за захист моєї країни. Розповідати про них іншим людям – моя мова любові і підтримки».

Роберт Мюрет

“Допомогти ветерану повернутися до мирного життя – це обов’язок нації, а не лише державних установ. “Публічне добровільне партнерство” – так ми це називаємо у нашій країні”, – ділиться Мюрет.

Роберт Мюрет – американський науковець, офіцер розвідки та віцеадмірал у відставці ВМС США. У 2011 році Мюрет приєднався до Інституту політики безпеки та права Сиракузького університету, працює заступником директора. Входить до консультативної ради Інституту ветеранів і сімей військових (IVMF) при Сиракузькому університеті. Він підсилюватиме українських ветеранів та Український ветеранський фонд, передаючи досвід США та найкращі практики у формуванні ветеранських політик.

Стати амбасадором

Критерії відбору:

Загальне розуміння місії та цілей Українського ветеранського фонду: Кандидати мають бути обізнані з діяльністю Фонду та поділяти його основні цінності.

Готовність до активної участі: Очікується, що амбасадори будуть ініціювати та підтримувати проєкти, спрямовані на покращення життя ветеранів

Позитивний соціальний імідж: Потенційні амбасадори повинні мати стабільний позитивний імідж у суспільстві та соціальних мережах.

Вміння спілкуватися: Сильні комунікативні навички та здатність ефективно взаємодіяти з різними аудиторіями є критично важливими.

Кроки подання заявки:

Заповнення анкети кандидата: Заповніть онлайн-форму на нашому сайті, надавшии основну інформацію про себе та зазначивши мотивацію стати амбасадором Фонду.

Перевірка та оцінка заявок: Наша команда ретельно перегляне всі заявки та відібрані кандидатури будуть запрошені на співбесіду.

Співбесіда: Проведення співбесіди з командою Фонду для обговорення вашого бачення ролі амбасадора та можливостей співпраці.

Підтвердження участі: Після успішного проходження всіх етапів, кандидати отримають офіційне підтвердження свого статусу амбасадора та будуть залучені до вступного орієнтаційного семінару.

Анкета на участь в програмі "Амбасадори Українського ветеранського фонду"

  Повне ім'я*

  Дата народження*

  Контактний номер телефону*

  Електронна пошта*

  Місто проживання*

  Поточне місце роботи/навчання*

  Посада/спеціальність*

  Короткий опис досвіду роботи або навчання*

  Вкажіть ваші активні соціальні мережі та кількість підписників (за наявності)

  Чи маєте ви досвід публічних виступів?*

  Надайте короткий опис*

  Чому ви хочете стати амбасадором Українського ветеранського фонду?*

  Які ідеї або ініціативи ви б хотіли реалізувати в рамках програми?*

  Чим, на вашу думку, ви можете бути корисними в ролі амбасадора? *

  Будь-яка інша інформація, яку ви вважаєте важливою для вашої заявки

  Новини та події

  Детектор медіа: Поетка і режисерка Ірина Цілик стала амбасадоркою Українського ветеранського фонду
  The Village: «Лун.Місто» створив мапу ветеранських бізнесів
  Рубрика: Український ветеранський фонд у Сполучених Штатах зібрав більше ніж 700 тисяч на проєкти для ветеранів

  Зворотній зв'язок

  Залишайте свої запитання, пропозиції або коментарі щодо проєкту "Амбасадори Українського ветеранського фонду" чи діяльності фонду загалом

   Повне ім'я*

   Контактний номер телефону*

   Електронна пошта*

   Питання, пропозиції або коментарі

   Сайт працює у тестовому режимі.

   Зауваження та пропозиції просимо надсилати на e-mail:

   Банківські реквізити:

   Український ветеранський фонд
   ЄДРПОУ 44565396
   МФО 820172
   UA388201720313231001301022947
   в Державна казначейська служба України м. Київ

   Реквізити підприємства/ Company details Назва підприємства/ company Name УВФ IBAN Code UA863052990000025300015000517
   Назва банку/ Name of the bank JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
   SWIFT code банку/Bank SWIFT Code PBANUA2X
   Адреса підприємства/ Company address UA 01001 м Київ пров Музейний б.12
   Банки кореспонденти/ Correspondent banks Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 001-1-000080
   SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank CHASUS33
   Банк-кореспондент/Correspondent bank JP Morgan Chase Bank, New York ,USA
   Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 890-0085-754
   SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank IRVT US 3N
   Банк-кореспондент/Correspondent bank The Bank of New York Mellon, New York, USA
   Реквізити підприємства/ Company details Назва підприємства/company Name УВФ IBAN Code UA453052990000025302035000647
   Назва банку/Name of the bank JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
   SWIFT code банку/ Bank SWIFT Code PBANUA2X
   Адреса підприємства/Company address UA 01001 м Київ пров Музейний б.12
   Банки кореспонденти/Correspondent banks Рахунок у банку-кореспонденті/ Account in the correspondent bank 400886700401
   SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank COBADEFF
   Банк-кореспондент/Correspondent bank Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany
   Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 6231605145
   SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank CHASDEFX
   Банк-кореспондент/Correspondent bank J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY