Про проєкт

Амбасадори Українського ветеранського фонду Мінветеранів — це люди, які несуть надважливу місію: допомагають чути ветеранів, чути про їхні потреби, чути голос тих, хто, не покладаючи сил, виборює Україні та всьому демократичному світові Перемогу над мороком і злом. Потужний фронт, основою якого є ветерани, стає ще міцнішим, завдяки сильному тилу.

“Про проблеми та потреби ветеранів можна говорити різними способами. Об’єднання українських відомих українців у потужне амбасадорське ком’юніті, що підтримуватиме ветеранів — дієвий крок. Відтак ветерани отримуватимуть не лише можливості розвитку бізнесу від Українського ветеранського фонду, а й підтримку на побратимському рівні”, — переконана Наталія Калмикова, Виконавча директорка Українського ветеранського фонду Мінветеранів. 

Головне завдання амбасадорів — говорити про ветеранів та їхні потреби на всіх платформах, широким аудиторіям, тим самим транслюючи суспільству повагу до захисників та захисниць.

У свою чергу для ветеранів — це додаткова можливість отримати інформацію щодо можливостей участі у проєктах від Українського ветеранського фонду та розвитку власного бізнесу.  Ветерани знатимуть, що суспільство їх поважає та підтримує; відчуватимуть, що за 50, 500, 1500 км поруч з ними стоять тисячі українців, які чекають на їхнє повернення.


Український ветеранський фонд Мінветеранів з амбасадорами планують низку спільних заходів, скерованих на розширення можливостей захисників та захисниць на державному та місцевому рівнях. 

Амбасадори УВФ

Денис Суділковський – новий амбасадор УВФ

Денис Суділковський – директор з маркетингу ЛУН. Денис має багаторічний досвід в IT та комунікаціях. Він щиро захоплюється ветеранськими бізнесами, адже переконаний – це справжні підприємницькі початки, на котрих тримаються економіки розвинутих країн.

 

«Будьмо чесними, підтримувати ветеранів — це наш суспільний борг “тилу”. Це найменше, на що ми спроможні перед військовими, приділити увагу до тих, хто повернувся з фронту до мирного життя, допомогти їм з реінтеграцією, проєктами та ідеями власного бізнесу. Подивіться на перелік ветеранських бізнесів, це ж справжні підприємницькі початки, на котрих тримаються економіки розвинутих країн! 

Ініціатива подібна Українському ветеранському фонду — це кроки у дуже важливій справі відновлення України, її економіки й, зокрема, повернення ветеранів до життя в наших мирних містах». 

Режисерка Ірина Цілик — амбасадорка Українського ветеранського фонду

Ірина Цілик  — кінорежисерка, письменниця, членкиня Українського ПЕН. Її фільми здобувають нагороди на кінофестивалях Європи та США. Твори Ірини перекладені багатьма мовами. Її вірші використовують у своїх піснях українські виконавці. У 2022 році Ірина стала авторкою тексту радіодиктанту національної єдності.  А ще Ірина Цілик — дружина письменника та ветерана  російсько-української війни Артема Чеха, який вдруге взяв до рук зброю та пішов на фронт виборювати перемогу.

“Ще починаючи з перших років війни, в моєму оточенні дуже багато ветеранів і ветеранок. 2022-го року все це стало зовсім гострим і близьким. Далеко ходити не треба: мій чоловік був ветераном, тепер він знову у війську. Більшість моїх друзів зараз — це люди, які або воюють, або чекають своїх партнерів з війни. А двоє з моїх подруг стали вдовами… Моя мотивація підсвічувати потреби теперішніх і майбутніх ветеранів, розповідати про різні можливості для них – дуже проста: це мій спосіб допомагати та захищати тих, кого я люблю і знаю особисто, а також тих, кого не знаю, але кому буду довіку вдячна за захист моєї країни. Розповідати про них іншим людям – моя мова любові і підтримки».

Дмитро Дубровський - амбасадор УВФ

Співзасновник та CEO компанії Uklon.

“Дуже важливо: щоб і ветерани відчували нашу підтримку, і нам відчувати підтримку ветеранів. Дуже хочеться бути компанією, яка потрібна своїй країні”.Дмитро почав працювати над власними проєктами в 25 років: у 2007-му розробляв програмне забезпечення для служб таксі.Починав із програмування, а зараз – CEO соціально відповідального бізнесу.Uklon заснували в 2010 році. Наразі компанія працює у 27 містах та об’єднує десятки тисяч водіїв, які виконують понад 2 млн поїздок на місяць.Досвід Дмитра буде корисним для ветеранів та ветеранок – особливо під час їхньої адаптації до життя в повоєнній країні та працевлаштування на цивільному ринку праці.

Американський ветеран, Роберт Мюрет, став амбасадором Українського ветеранського фонду

“Допомогти ветерану повернутись до мирного життя – це обов’язок нації, а не лише державних установ. ‘’Публічне добровільне партнерство’’ – так ми це називаємо у нашій країні”, – ділиться Мюрет.

Роберт Мюрет – американський науковець, офіцер розвідки та віцеадмірал у відставці ВМС США. У 2011 році Мюрет приєднався до Інституту політики безпеки та права Сиракузького університету, працює заступником директора. Входить до консультативної ради Інституту ветеранів і сімей військових (IVMF) при Сиракузькому університеті. Він підсилюватиме українських ветеранів та УВФ, передаючи досвід США та найкращі практики у формування ветеранських політик.

Сергій Танчинець - амбасадор УВФ

Першим амбасадором УВФ став фронтмен гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” Сергій Танчинець.

“Усі, хто стоять на захисті кордонів України, повинні відчувати підтримку кожного з нас, відчувати повагу та впевненість у тому, що повернувшись до цивільного життя їхні реальні потреби будуть гарантовано задоволені”,  — каже співак.


Гурт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” та його лідер Сергій Танчинець є надійними друзями, побратимами та підтримкою для українських воїнів. “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” безпосередньо беруть участь у підтримці захисників та захисниць України, активно допомагають ЗСУ, проводять для них акустичні концерти і за спілкуванням дізнаються про потреби.

Сайт працює у тестовому режимі.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на e-mail:

Долучитись до спільноти  Для запитів ЗМІ:

  ФОНД У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  Банківські реквізити:

  Український ветеранський фонд
  ЄДРПОУ 44565396
  МФО 820172
  UA388201720313231001301022947
  в Державна казначейська служба України м. Київ

  Реквізити підприємства/ Company details Назва підприємства/ company Name УВФ IBAN Code UA863052990000025300015000517
  Назва банку/ Name of the bank JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
  SWIFT code банку/Bank SWIFT Code PBANUA2X
  Адреса підприємства/ Company address UA 01001 м Київ пров Музейний б.12
  Банки кореспонденти/ Correspondent banks Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 001-1-000080
  SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank CHASUS33
  Банк-кореспондент/Correspondent bank JP Morgan Chase Bank, New York ,USA
  Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 890-0085-754
  SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank IRVT US 3N
  Банк-кореспондент/Correspondent bank The Bank of New York Mellon, New York, USA
  Реквізити підприємства/ Company details Назва підприємства/company Name УВФ IBAN Code UA453052990000025302035000647
  Назва банку/Name of the bank JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
  SWIFT code банку/ Bank SWIFT Code PBANUA2X
  Адреса підприємства/Company address UA 01001 м Київ пров Музейний б.12
  Банки кореспонденти/Correspondent banks Рахунок у банку-кореспонденті/ Account in the correspondent bank 400886700401
  SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank COBADEFF
  Банк-кореспондент/Correspondent bank Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany
  Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank 6231605145
  SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank CHASDEFX
  Банк-кореспондент/Correspondent bank J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY