![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/ВАРТО-6-300x300.png)
Ветеран Василь Мартюк створив фермерське господарство «ФАМА»
Василь Мартюк був в АТО у 2014–2015 роках. Після демобілізації повернувся на рідну Тернопільщину й отримав 2 га землі, які засадив малиною. У 2019 році
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/ВАРТО-5-300x300.png)
Сім’я ветерана Олександра Ткачука одягає весь світ у “Вишиваночки”
У його вишиванках одружуються, а захисники замовляють своїм дружинам на подарунок. Їх носять у Франції, США, Польщі, купували в Німеччину для одруження. Олександр Ткачук — колишній
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/безвісти-зниклі-300x300.jpg)
Сімʼї безвісти зниклих можуть отримувати пільги – пояснюють юристи УВФ
Юристи Українського ветеранського фонду пояснили алгоритм того, як підтвердити статус члена сім’ї безвісти зниклого. Закон України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Потреби_ветеранів_Дослідження_Українського_ветеранського_фонду-2-300x300.png)
УВФ презентував перше в Україні комплексне дослідження потреб ветеранів та діючих військових
Український ветеранський фонд Мінветеранів опублікував дослідження “Потреби ветеранів”. Це перше комплексне дослідження потреб і запитів ветеранів та діючих військових, проведене в Україні з 2014 року.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/facebook_Переможці_конкурсу_підтримки_ветеранського_бізнесу_Варто-300x300.png)
УВФ оголосив переможців конкурсу #Варто “РобиТИ своє”
Український ветеранський фонд оголосив переможців конкурсу #Варто “РобиТИ своє”. Це – наша перша програма підтримки ветеранського бізнесу у 2023 році. Хто переможці Отже, від 500
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/ВАРТО-15-300x300.png)
Ветеран із дружиною будують гончарню, де лікуватимуть ПТСР
Оксана Довган — дружина ветерана АТО. Її чоловік Володимир майже все життя займається гончарною справою — ще з 1991 року. Завдяки перемозі у конкурсній програмі Варто
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/Screenshot-5-300x247.png)
З повагою до тих, хто робить Україну сильнішою. ВІДЕО
Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією – НАКО та за підтримки офісу Спеціального радника Великої Британії з питань оборони презентували соціальну рекламу
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/facebook_Учасники_конкурсу_Варто_РобитТИ_своє_захистили_бізнес-300x300.png)
Учасники програми #Варто “РобиТИ своє” презентували подані проєкти
8-9 травня учасники конкурсної програми #Варто “РобиТИ своє” презентували подані проєкти перед експертами та іншими заявниками. Переможці отримають від 500 тисяч до 1 мільйона гривень
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Сад-горд-300x300.jpg)
УВФ відшкодує 20 тисяч ветеранському бізнесу в сфері садівництва та городництва
Український ветеранський фонд поверне до 20 тисяч гривень за покупки. Це відшкодування для ветеранського бізнесу, зокрема — у сфері садівництва та городництва. Як це працює?
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/facebook_Відкриває_кавярню_в_Черкасах-300x300.png)
Ветеран Олексій Качко: “Усі мої найкращі друзі або загинули, або в полоні”
Він захищав країну у складі “Азову” у 2015 році. Отримав військову інвалідність та зміг подолати складний шлях від молодого безробітного ветерана до успішного підприємця, власника
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/facebook-55-заявок-на-ВартоГО-2023-300x300.png)
УВФ отримав 55 заявок на конкурс #Варто+ГО 2023
Український ветеранський фонд отримав 55 заявок на конкурс #Варто+ГО 2023. Тематики отриманих проєктів такі: Зараз усі заявки проходять технічний етап: ми перевіряємо чи подали повний
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/УВФ-дизайни-4-300x300.png)
Завершився набір заявок на конкурсну програму #Варто+ГО 2023
Завершився набір заявок на конкурсну програму #Варто+ГО 2023. Знайомимо вас з експертами, котрі будуть оцінювати подані проєкти для ветеранів і їхніх родин. Тетяна Лишневець Волонтерка