![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/5-1536x1129-1-300x221.jpeg)
«Ким би ви не були у цивільному житті, ми поруч, аби підтримати»: до Дня ЗСУ запустили інформкампанію про військових
6 грудня у столичному метро Золоті Ворота Український ветеранський фонд Мінветеранів презентував інформаційну кампанію до Дня Збройних Сил. Про що проєкт Гасло цьогорічної кампанії звучить
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/МЕТРОБОРД_9000х2000_ТІТОВ_малюнок2-1536x341-1-300x282.jpg)
До Дня Збройних Сил УВФ запускає інформкампанію у метро про військових
6 грудня об 11:00 Метро Золоті Ворота, проміжний вестибюль «Ким би ви не були у цивільному житті, ми поруч, аби підтримати» — таке гасло має
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/318126484_179562901335379_2692817519544517204_n-300x300.jpeg)
Ветеран Віталій Кучеренко заснував компанію гуманітарного розмінування деокупованих територій
Він – один із переможців конкурсної програми УВФ #ВАРТО. За кошти придбає спеціальне обладнання для персоналу ТОВ “ГК ГРУП”. Зокрема закуплять сучасні засоби пошуку вибухонебезпечних
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/318148956_179490228009313_5339621750820030992_n-300x300.jpeg)
Ветеран Валерій Прядун планує розвивати клінінгову компанію з повним спектром послуг
Ветеран Валерій Прядун — один із переможців ВАРТО. У Полтаві планує розвивати клінінгову компанію з повним спектром послуг для обслуговування клієнтів. “Запуск фірми планується на
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-9-1-300x300.png)
Від генераторів до ноутбуків: надаємо 20 тисяч гривень ветеранському бізнесу
В Україні зареєстровано 12 789 фізичних осіб-підприємців, які мають статус учасника бойових дій, або є близькими родичами ветеранів. Серед таких підприємців 50,4% займаються роздрібною торгівлею.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/318074501_179517254673277_5221812306141928574_n-1536x1024-1-300x200.jpeg)
Захисниця “Азовсталі” Катерина “Пташка” Поліщук, мама Дмитра Козацького Ірина та представники УВФ відвідали Європарламент
29 листопада у Брюсселі захисниці Маріуполя Катерина “Пташка” Поліщук, Ірина Юрченко, мати Дмитра “Ореста” Козацького, представниці Українського ветеранського фонду — заступниця Виконавчого директора Каріна Дорошенко,
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/317491163_178774291414240_8049906907127794304_n-300x300.jpeg)
Ветеран Олексій Бешуля 20 листопада відзначив 3 роки від дня заснування свого видавництва “Пропала Грамота”
А ще нещодавно виграв конкурс #ВАРТО від Українського ветеранського фонду Мінветеранів на його розвиток і тепер впевнений, що “незабаром видавництво почне знову радувати новими книгами,
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/telegram-cloud-document-2-5202118501208172262-300x300-1.jpg)
Оголошуємо представників експертної ради ВАРТО 2.0
Хто оцінює заявки на фінансування від УВФ? Чи роблять це фахівці Фонду?Ми перевіряємо заявки лише технічно: на наявність усіх документів, підписів тощо. А на мотивацію,
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/image-1-1-300x300.png)
На конкурс ВАРТО 2.0 надійшло 67 заявок від представників ветеранського бізнесу
Ми отримали 67 заявок від представників ветеранського бізнесу на фінансування. Це вчергове підтверджує, що ветерани – це двигуни розвитку українського суспільства. Ветерани та їхні родини
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/image-2-1-300x300.png)
Почали співпрацювати з Урядовою гарячою лінією
Об’єднали зусилля заради підтримки незламного духу українців. Відтепер Гаряча лінія кризової підтримки УВФ та Урядова гаряча лінія працюють разом. Нерідко люди, які телефонують до урядової
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/image-1-2-300x300.png)
Оголошуємо переможців конкурсу #ВАРТО+ГО
Оголошуємо переможців конкурсу #ВАРТО+ГО. Саме ці громадські обʼєднання, що отримають від 500 тисяч до 1 мільйона гривень на проєкт для ветеранів: Проєкт «Через творчість про біль»
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316663889_177728001518869_3801614955880284623_n-300x300.jpeg)
Сушеники від ветеранки Вікторії Ткач
Волонтерство, ведення курсів тактичної медицини у 2014 році, шлях на війну в 2015-му, вдалий старт власної справи і знову війна — це історія Вікторії Ткач