![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/319697219_1237368367127553_1245322629480726904_n-1536x1024-1-300x200.jpeg)
Обʼєднали зусилля з Українським католицьким університетом
Ветерани й ветеранки стануть значною частиною нашого суспільства. А ми станемо їхньою опорою. Над цим працюємо вже зараз. Спільно з Українським католицьким університетом започатковуємо курс
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/320359068_1201164780510251_1132414603537491673_n-300x300.jpeg)
Коли мій працівник йтиме у відпустку, я буду його заміняти. Так легше буде вийти з усіх цих ситуацій. Пройти реабілітацію”, – каже Олександр Шилін, переможець конкурсу #ВАРТО
Олександр – ветеран АТО. Повернувся до війська, служить на Харківщині. Попри це, вже планує, що буде робити після війни. Тому й відкрив класний бізнес з
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/318957940_181073017851034_4825528812345392982_n-300x300.jpeg)
Ветеран-підприємець Микола Воропай — це історія про впертість, натхнення, рух вперед, розвиток та життя
Лише вдумайтеся: чоловік виконував бойове завдання в оточеному росіянами Маріуполі у складі підрозділу Морської охорони, йому вдалося вибратися із міста в кільці, він перебрався на
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/319767595_5352434044857135_9209157801257654748_n-300x300.jpeg)
Сергій і Віталій Пирогови разом заснували бізнес і перемогли у конкурсній програмі #ВАРТО
Ветерани роблять речі для військових. Адже з власного досвіду знають, що їм знадобиться. Сергій – ветеран, був у АТО з 2014, а зараз на реабілітації.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/319512855_181624261129243_8529511463951965811_n-1-300x200.jpeg)
Підписали меморандум про співпрацю з Чернівецькою міською радою
Поки воїни захищають нас, ми дбаємо про їхнє майбутнє у цивільному житті. У співпраці з міською радою Чернівців Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/318596225_180564027901933_3821608556162088910_n-300x300.jpeg)
Ветеран Іван Павліш застосовуватиме дрони у фермерстві
І на полі бою, і на земельній ділянці. Іван Павліш застосовуватиме дрони у фермерстві. Він – ветеран і нещодавно переміг у конкурсі #ВАРТО. Іван отримає
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-17-1-300x200.png)
Підтримка ветеранів після повернення з війни – це наш обов’язок!
Ветерани захищали і захищають наш спокій, а ми зобов’язуємось допомогти їм відновитись, знайти себе, свою справу після повернення 8 грудня Руслана Величко-Трифонюк, Перша заступниця Виконавчої
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-19-300x300.png)
Оголошуємо переможців конкурсу ВАРТО 2.0
Сьогодні ми оголошуємо переможців конкурсу #ВАРТО 2.0. Це наша остання конкурсна програма в цьому році, але далеко не остання у найближчому майбутньому. Уже скоро ми
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-18-1-300x158.png)
Запрошуємо ветеранів та їхні родини на щонедільну онлайн-групу підтримки
Що для вас злість?Це конструктивна чи деструктивна емоція?Щодня ми зіштовхуємось зі злістю: через війну бажаємо зла ворогу, зриваємось на близьких. А потім хвилюємось чи не
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-13-1-300x225.png)
У День волонтера активні українці відзначили внески у перемогу й повоєнний розквіт країни
5 грудня відбувся XI Форум розвитку громадянського суспільства “Основний елемент”. У ньому взяла участь наша співробітниця – Катерина Бова, керівниця проєктного відділу Українського ветеранського фонду.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/varto-300x300.png)
Переможці #ВАРТО у сюжетах на телебаченні
Ветерани-переможці конкурсної програми #ВАРТО від Українського ветеранського фонду Мінветеранів розповідають у сюжеті про свою участь у нашому конкурсі, про свої бізнеси. Зробили добірку сюжетів: Фермер
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/7B03AA3A-786D-461F-A935-EB83A10A3518-768x925-1-249x300.jpg)
У Флориді американські родини приходили послухати історії про ветеранів і підтримати Фонд
Українські прапори у Флориді притягували увагу. Сім‘ї приходили послухати історії про ветеранів і підтримати Фонд. 4 грудня наша колега, співробітниця міжнародного відділу Українського ветеранського фонду,