![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/image-16-300x300.png)
Приєднуйтеся до команди УВФ: список вакансій
Провідний фахівець/фахівчиня юридичного відділу до Українського ветеранського фонду Основні обов’язки: Обов‘язкові вимоги: Кваліфікаційні вимоги: Умови роботи:– місто Київ– повний робочий день– робота у новоствореній структурі–
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/502c8eeb-3ff1-9cb4-b856-e620888727f7-300x300.png)
Щотижневий дайджест можливостей для ветеранів
У зв’язку з величезним потоком подій та інформації вирішили, команда Українського ветеранського фонду зібрала дайджест можливостей для ветеранів, ветеранок та їхніх родин. Регулярно готуватимемо найцікавіші
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/323871518_552889963403215_3166689235380459990_n-300x300.jpeg)
Команда ветерана Олексія Трепака модернізує виробництво хлібобулочних виробів в Одесі
Поки ветеран воює, його працівники зростають бізнес-справу. Чоловік зараз захищає Батьківщину, а його співробітниця заповнювала заявку на конкурсну програму #ВАРТО. Тепер вони у списках переможців.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/image-11-1-225x300.png)
Ким би ви не були у цивільному житті, ми поруч з вами, аби підтримати
У столичному ще можна побачити соціальну рекламу УВФ «Ким би ви не були у цивільному житті, ми поруч, аби підтримати». Можливо, ця захисниця у київському
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/вітання-для-журналістів-1536x1288-1-300x252.png)
Щиро дякуємо журналістам за інформаційну підтримку наших проєктів!
У цей нелегкий час ви — одні із тих, завдяки чиїй підтримці ветерани й ветеранки, їхні родини, сімʼї загиблих захисників і захисниць дізнаються про можливості,
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-22-300x251.png)
Ветеранський бізнес під час війни – це ще один символ незламності
Це символ незламності нашої країни, економіки та власне захисників і захисниць. У 2022 році УВФ підтримував власні справи захисників і захисниць двома програмами макрофінансування #ВАРТО
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/780x519-300x200.jpg)
Рік у цифрах. Підсумки роботи Українського ветеранського фонду
Український ветеранський фонд Мінвететранів підсумовує результати потужних кампаній, які запускали протягом 2022 року. Зокрема, провели дві конкурсних програми макрофінансування: Варто, Варто 2.0. За цими програмами
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-12-1-300x196.png)
2022 рік ми завершуємо Радою ветеранів
Більшість членів Ради ветеранів повернулись до лав ЗСУ і виконують бойові завдання. Та завдяки технологіям, учасники Ради, які перебувають у Бахмуті, Соледарі тощо, приєднались онлайн.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/321961297_636679994812869_4626230050444011554_n-300x300.jpeg)
Олександр Шапошник — переможець програми “Варто” УВФ, знайомимо з ним та з його справою
Конотоп, весна 2022-го. Місто оточене російськими військовими, магазини закриті, населений пункт на межі гуманітарної катастрофи. Але магазин домашніх напівфабрикатів “Галя Балувана” працює, виготовляє продукцію та
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/telegram-cloud-photo-size-2-5287471300111090396-y-1-300x225.jpg)
Український ветеранський фонд розширює співпрацю із платформою Lobby X
Українська армія — найтоповіший роботодавець 2022 року, а Lobby X — нині лідер серед рекрутингових платформ. Адже саме завдяки команді Lobby X цього року українське
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/321244765_8765962796777009_8895153078202622580_n-300x300.jpeg)
Ветеран відкриє заклад, який працюватиме у підтримку силових структур
Підвішена піца для поранених військовослужбовців та медиків у шпиталі. Ветеран Михайло Рощук — один із 30 переможців конкурсу фінансування #ВАРТО від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.
![](https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-21-1-300x158.png)
Анонс онлайн-розмови “Як війна змінює ставлення до жінок в армії”
Запрошуємо усіх охочих на вступну розмову проєкту “SHe-front”, що має назву “Як війна змінює ставлення до жінок в армії”. Пройде вона в онлайн-форматі 27 грудня